Simson S51
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Simson S51

V ČR existují jen dvě pořádná fóra,první je v IGLU a to druhé je ZDE!
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Elektronika

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Z.d.e.n.ě.k




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 06. 10

Elektronika Empty
PříspěvekPředmět: Elektronika   Elektronika EmptyFri Jun 11, 2010 1:34 pm

Ahoj, mam problem se svym Simsonem. Po zime jsem ho chtel opet zprovoznit, tak jsem tam dal baterii a nastartoval, vse slapalo jak ma, tak jsem se jel projet a po par metrech mi to chciplo a neslo to nastartovat, tak jsem pockal asi pul hodiny a pak to slo, ale jakmile jsem pridal plyn tak mi to pokazde chciplo a dalsi den jsem prisel a zkousel jsem to nastartovat, ale ted uz to ubec nechyta a ani svicka nehazi jiskru (urcite neni chyba ve fajce, nebo ve svicce). Na forum jsem se docetl o tyristorovem zapalovani, tak jsem si dnes koupil nove v domneni, ze vse bude v poradku, jenze porad nehazi jiskru, nevite nekdo kde by mohl byt problem, jsem z toho nestastny. Dekuji predem
Návrat nahoru Goto down
strejda




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 23. 02. 12

Elektronika Empty
PříspěvekPředmět: Re: Elektronika   Elektronika EmptyThu Feb 23, 2012 10:37 am

Smile jo kámo uplně do detajlu , popsal i muj problém =) Taky jsem toho simpla tedka vytahnul ven asi po pul roce hodil tam baterku , roztlačul , normálně to chytlo , Jedu jedu ...,vracim se vsechno ok,,,, Vemu kamoše jedem a najednou to ztratilo výkon a chcíplo to,,,, znova nakopnu a chytlo to ale dávám plnej knedlík ale vubec nešli otačky nahoru ....Takhle to bylo asi 2 hodky a po velkém usilí už to pro změnu nešlo vubec.. uplně mrtvej...Už mu kopu hrob.. Vše je na něm v pořádku vsechno pruchozí jen z magneta nejde proud =) max...5 V z červenýho dratku (zapalovaci civka) tak si rikam jestli ji nemam vyměnit ale nevim nevim ... Evidentně Jsi už to opravil .. Tak jen doufám že bys mi mohl poradit co stim =) Dík moc =))
Návrat nahoru Goto down
 
Elektronika
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Simson S51 :: Poruchy...-
Přejdi na: